Misja PSHS

Misją PSHS jest zapewnienie wszechstronnego rozwoju i udzielenie profesjonalnej pomocy każdej osobie polskojęzycznej (Polakom, jak i tym który wychowali się w kulturze polskiej) poprzez indywidualne podejście, wsparcie emocjonalne, terapeutyczne i psychologiczno-pedagogiczne oraz wysokiej jakości doradztwo.

Naszym celem jest stworzenie przyjaznego i otwartego środowiska edukacyjnego w ramach współorganizowanych z polskimi uczelniami studiów, a w którym to środowisku każdy będzie miało szansę rozwijać swoje umiejętności, odkrywać swoje talenty i osiągać sukcesy. Dążymy do tego, aby nasi studenci i kursanci stawali się nie tylko dobrze wykształconymi jednostkami, ale również samodzielnie myślącymi i kreatywnymi osobami, gotowymi do radzenia sobie z wyzwaniami życia, w tym życia na obczyźnie.

W PSHS oferujemy formy edukacyjne dla polskojęzycznych osób dorosłych, aby wzmocnić ich szanse zawodowe (studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, MBA).

W PSHS promujemy bezpieczeństwo i rozwój osobisty. Stawiamy również duży nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych, takich jak komunikacja, współpraca i empatia.

PSHS, to nie tylko centrum edukacyjno-terapeutyczne. Specjalizujemy się także w certyfikowaniu polskojęzycznych specjalistów (doradców, terapeutów i instruktorów), którzy prowadzą swoją działalność z różnych krajach świata na rzecz osób polskojęzycznych.

PSHS oferuje również profesjonalne usługi doradcze i terapeutyczne, aby wspierać rozwój emocjonalny i zdrowie psychiczne Polaków, w tym Polaków mieszkających za granicą. W tym celu współpracujemy z wykwalifikowanymi psychologami, pedagogami i terapeutami, którzy są specjalistami w obszarze terapii indywidualnej, terapii grupowej oraz terapii rodzinnej.