Regulaminy i dokumenty

Poniżej opublikowano wszystkie istotne dokumenty, które obowiązują w Professional School of Heath Sciences. Między innym opublikowano regulaminy, cennik i inne dokumenty, o których mowa na poszczególnych podstronach PSHS. Zwracamy uwagę, że przed wypełnieniem jakiegokolwiek formularza na tej stronie, należy zapoznać się z obowiązującymi dokumentami, regulaminami lub cennikami, które odnoszą się do danego formularza.

KODEKS ETYCZNY SPECJALISTY PSHS

Zamin wystąpisz o certyfikat specjalisty rekomendowanego przez PSHS, przeczytaj poniższy kodeks, i zastanów się, czy zawarte w nim wymagania są zgodne z Twoimi wartościami.

REGULAMIN I OGÓLNE WARUNKI UBIEGANIA SIĘ O CERTYFIKAT REKOMENDOWANEGO SPECJALISTY PSHS

Przed wypełnieniem formularza umowy (online), w sprawie przyznania certyfikatu specjalisty PSHS koniecznie zapoznaj się z poniższym regulaminem i ogólnymi warunkami ubiegania się certyfikat rekomendowanego przez PSHS specjalisty.

CENNIK CERTYFIKATÓW SPECJALISTY PSHS

Poniżej zapoznaj się z opłatami certyfikacyjnymi.

REGULAMIN REKOMENDACJI GABINETÓW I PLACÓWEK TERAPEUTYCZNYCH

Przed wypełnieniem formularza umowy (online) w sprawie przyznania certyfikatu rekomendacyjnego dla gabinetu lub placówki terapeutycznej, należy najpierw zapoznać się z poniższym regulaminem. Jednym z wymogów ubiegania się o certyfikat rekomendowanego gabinetu lub placówki terapeutycznej jest zatrudnienie minimum jednego specjalisty, który posiada rekomendację PSHS.

REGULAMIN PORADNI WSPARCIA PSYCHOPEDAGOGICZNEGO "LightMind"

Przed wypełnieniem arkusza online w sprawie konsultacji danego problemu, z którym boryka się dana osoba, należy bezwzględnie zapoznać się z poniższym regulaminem. Poradnia rozpoczyna swoją działalność z dniem 1 grudnia 2023 roku.

WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ, ABY PAMIĘTAĆ O PRAWACH I WOLNOŚCIACH CZŁOWIEKA

PREAMBUŁA KONSTYTUCJI RP

Wysłuchaj preambuły do Konstytucji RP, aby sięgnąć do źródła wolnej Polski, i prawd, które powinny przyświecać każdemu terapeucie, który jest Polakiem.
Poniższy materiał pobrano ze strony https://www.tour-de-konstytucja.pl/

Poniżej możesz wysłuchać piosenkę o Konstytucji RP.
Poniższy materiał pobrano ze strony https://www.tour-de-konstytucja.pl/

KONSTYTUCJA RP

Jeśli jesteś praktykującym terapeutą polonijnym lub pracującym w Polsce, to warto znać Konstytucję RP, gdyż stanowi ona podstawę tworzenia prawa w RP.
Poniższy dokument pobrano ze strony https://www.tour-de-konstytucja.pl/